Paracetamol
Filteren
Merk
Prijs 1
Inhoud
Soort
Smaak
Type
Geschikt vanaf
Serie
70 artikelen

Witte Kruis Paracetamol 500 mggranulaat (10 zakjes)
EAN(s): 8711744053550
10 zakjes
€ 4.49
Op voorraad

Leidapharm Paracetamol 240mg (10 zetpillen)
Healthypharm paracetamol
10 zetpillen
€ 2.05
2-4 werkdagen

Roter Paracof (20 tabletten)
Helpt bij hoofdpijn, kiespijn, rugpijn, menstruatiepijn en koorts.
20 tabletten
€ 2.68
2-4 werkdagen

Panadol Zapp 500mg (20 tabletten)
Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruik...
20 tabletten
€ 3.99
2-4 werkdagen

Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine (20 tabletten)
Paracetamol met Coffeine
20 tabletten
€ 1.35
2-4 werkdagen

Leidapharm Paracetamol 120mg (10 zetpillen)
Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en p...
10 zetpillen
€ 2.09
2-4 werkdagen

Excedrin Migraine (20 tabletten)
Indicatie: Acute hoofdpijn, migraineaanvallen.Contraindi...
20 tabletten
€ 10.49
2-4 werkdagen

Panadol Plus glad (24 tabletten)
Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij gr...
24 tabletten
€ 3.49
2-4 werkdagen

Roter Paracetamol met Vitamine C 500mg/50mg (10 zakjes)
Paracetamol, werkt koortsverlagend en pijnstillend bij koorts en pijn, griep en verkoudheid
10 zakjes
€ 7.99
Uitverkocht

Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine (40 tabletten)
Paracetamol met Coffeine
40 tabletten
€ 2.05
Uitverkocht

Antigrippine Poeder (10 stuks)
Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Antigrippine. Paracetamol...
10 stuks
€ 8.49
Uitverkocht